Як підключити "зелений" тариф | clars.com.ua

Як підключити "зелений" тариф?

У 2019 році в результаті стрімкого розвитку галузі сонячної енергетики, з'явилися нові гравці, тому процес і терміни оформлення "зеленого" тарифу постійно змінювалися.

Компанія Clars гарантує підключення "зеленого" тарифу, адже вже розробили ефективну модель комунікації з державними службами, комунальними підприємствами.  З нашого досвіду, підключення відбувається протягом 2-3 місяців з моменту установки станції.

Приєднання промислових об’єктів, на яких спеціалізується компанія Clars – це кропіткий та тривалий процес, який потребує високих компетенцій у проектуванні та інженерії високовольтних мереж. Але ж промислова станція – це інвестиційний актив, який надійно виробляє електроенергію та заробляє грощі інвестору.

Сьогодні ми розповімо, як можна оформити приєднання до мережі домашню дахову СЄС, яка значно підсилить енергоозброєність будь-якого домогосподарства. Також, хочемо зазначити, що всі документи можна подавати самостійно або ж звернутися до нас, якщо хочете заощадити час та нерви.

 

У 2021 року ми виділяємо 4 основні етапи оформлення "зеленого" тарифу:

1. Висновок нових договорів з РЕЗ і вашим енергопостачальником

Для цього потрібно звернутися в РЕМ і до вашого енергопостачальника. З РЕМ потрібно укласти договір про розподіл енергії, з енергопостачальником - про фактичне споживання енергії.

Для цього потрібно звернутися в РЕМ з базовим пакетом документів:

 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • документи про право власності на будинок і землю

Це можна робити відразу, як тільки задумалися над установкою станції. Процедура оформлення займає 1-2 дні.

Наступний крок - укладання договору з енергопостачальником. Для цього потрібен такий же пакет документів і новий договір з РЕС. Ця процедура також не займе більше 1-2 днів.

 

2.  Подача документів в обленерго

Цей етап - початок процедури оформлення "зеленого" тарифу. Тому, починати другий етап варто, коли станція вже встановлена, або за 2 дні до закінчення всіх монтажних робіт.

На цей раз знадобиться 2 пакети документів. Перший стандартний пакет документів:

 • паспорт
 • код
 • документи про право власності на будинок (у разі розміщення станції на землі - треба ще додатково право власності на землю)
 • ваш новий договір з РЕС

Для другого пакету потрібно підготувати:

 • довідка про наявність банківського рахунку (можна отримати на свою активну банківську карту)
 • документи на основне обладнання станції (технічний паспорт на фотомодулі, сонячний інвертор)
 • сертифікати відповідності фотомодулів і інвертора (надає продавець обладнання)
 • однолінійну схему підключення генеруючої установки (ця схема заповнюється з вашим інсталятором).

 

3.  Установка двонаправленого лічильника

На першому етапі потрібно віднести лічильник в РЕМ на параметризацію - це процес налаштування його роботи під "зелений" тариф (послуга коштує від 400 до 800 грн).

На другому - представники РЕМ приїдуть на огляд вашої станції. Якщо все встановлено згідно з правилами та вимогама, то наступного разу вони приїдуть встановлювати двонаправлений лічильник.

Після - ви вже можете запускати станцію. Кошти за генерацію енергії ще надходити не будуть, але зелена електроенергія, яку виробляє ваша станція вже буде врахована з моменту запуску.

 

4. Подача документів вашому енергопостачальнику

Тут знадобиться пакет документів, який на другому кроці відносили в обленерго. Додатково, треба надати договір з енергопостачальником  і довідку про встановлення лічильника (надає обленерго).

Ці всі документи треба віднести до головного відділення енергопостачальника. Разом з представником компанії ви повинні заповнити заяву на укладення договору "зеленого" тарифу. Зазвичай, компанія енергопостачальника готує договір протягом 1-2 тижнів. Після - залишається відвідати відділення знову і підписати готовий договір.

 

Пройшовши всі ці етапи, ваша процедура оформлення "зеленого" тарифу закінчена. Вже до 20 числа наступного місяця ви отримаєте першу виплату.

Звичайно, зелений тариф можна оформити самостійно, проте ми рекомендуємо звернутися до професіоналів, аби не стикатися з численними перешкодами, додатковими витратами та затримками в часі. Компанія Clars надає гарантії на підключення Зеленого тарифу та чіткі терміни реалізації.

Працюйте з професіоналами та насолоджуйтесь Вашими інвестиціями!

 

Закажите онлайн - встречу со специалистом!

Остался один шаг!

Укажите ваши данные чтобы загрузить презентацию,
а также быть в курсе о наших новых проектах.

  ×
  Заказать звонок

   ×
   ×